АЛЕГРІ: «Ювентус як мінімум заслужив додатковий час»

"Ювентус", програвши перший чвертьфінал Ліги чемпіонів 0:3, у другому на полі "Реала" зумів відіграти три м'ячі, проте вже у компенсований час рефері поставив пенальті у ворота туринців.

Кріштіану Роналду реалізував удар із крапки і мадридці вийшли до півфіналу. «Мені дуже шкода моїх хлопців, які здорово діяли ще в Турині, але не зуміли тоді забити бодай один м'яч. «Ювентус» як мінімум заслужив на додатковий час». "У нас були ще дві заміни, тому в овертаймі команда мала можливість додати". «Що тепер казати? Слід зосередитись на тому, щоб виграти Скудетто», - сказав Алегрі. Раніше повідомлялося, що після цього сезону тренер може залишити "Ювентус". «Реал» дізнається про свого суперника по півфіналу в п'ятницю.