«Житлобуд-1» вибув з ліги чемпіонів, але наблизився до чергового чемпіонства.

Поступившись у заключному матчі групового турніру господаркам — кіпрському Аполлону — 0:3, футболістки харківського Житлобуду-1 вибули з подальшої боротьби у Лізі чемпіонів УЄФА.

У першому таймі рахунок так і не було відкрито. Більше того, вже на його другій компенсованій хвилині було видалено гравця Аполлона Янну, і харків'янки отримали чисельну перевагу. На жаль, у другому таймі, вони не тільки не зуміли його реалізувати, а ще й пропустили у свої ворота три сухі м'ячі. На 58-й хвилині відзначилася Костова, на 60-й Рус, а на 74-й розгром довершила Фарреллі. У підсумку з 6 очками Жилбуд-1 посів у своїй групі друге місце, а єдину путівку здобули кіпріотки, які набрали у трьох матчах 9 очок.

Гра з Аполлоном проходила на Кіпрі в четвер, а вже в суботу Житлобуд-1 у рамках 12-го туру чемпіонату України проводив у Харкові на стадіоні Динамо гостьовий матч проти своїх землячок із Житлобуду-2. Перемога з великим рахунком 5:0 дозволила чемпіонкам ще ближче наблизитися до чергових золотих медалей, набравши в 12 матчах 34 очки і випереджаючи найближчого переслідувача — Нафтохімік з Калуша на 6 очок. До речі, Нафтохімік у 12-му турі обіграв у Маріуполі місцеву Іллічівку — 3:0, а Дончанка у себе в Донецьку взяла гору над чернігівською Легендою — 5:4. Зустріч Батьківщини (Костополь) - Атек (Київ) перенесено на 27 вересня. Додамо, що Житлобуд-2 з 8 очками знаходиться на шостому місці. Зустрічі передостаннього, 13 туру пройдуть 22 вересня. Цього дня Житлобуд-1 прийме на своєму домашньому стадіоні в Люботині маріупольську Іллічівку, а Житлобуд-2 зіграє у Костополі Рівненської області з Батьківщиною.