"Волинь" – "Таврія": Молодіжна нічия (ВІДЕО)

Сьогодні у Луцьку на стадіоні Підшипник резервісти Таврії зіграли у нульову нічию з ровесниками з Волині.

Початок матчу пройшов із перевагою господарів поля. Активними діями у складі "Волині" виділялися Щедрий, Савич та Овонікоко. Останній міг відкривати рахунок у матчі вже на 17-й хвилині, але на його удар з розвороту метрів із сімнадцяти зреагував Сітало.

На 24-й хвилині небезпечно пробивав з-за меж штрафного майданчика Артем Щедрий, але знову надійний був голкіпер таврійців.

У "Таврії" далекими, але, на жаль, неточними ударами у першому таймі відзначилися Максим Приходний та Дмитро Ярчук.

Могла забивати "Волинь" на 37-й хвилині, коли залишений без опіки захисників Душан Савич головою з кута воротарського пробив над поперечиною.

У другому таймі гра вирівнялася, гольові моменти біля воріт обох команд виникали рідко.

На 57-й хвилині міг забивати капітан нашої "молодіжки" Сергій Мельник, але не зміг дотягнутися до м'яча після флангового прострілу Приходного.

У середині другої половини зустрічі одразу два епізоди змусили понервувати кримчан: на 65-й хвилині удар Яна Масло припав трохи вище воріт, а через пару хвилин класний момент запоров Олексій Хоменко, який вийшов на заміну, і метрів з 18-ти пробив точно в руки голкіперу. /p>

Вже наприкінці основного часу хороший момент не використав Дмитро Севодняєв: його удар з меж штрафного майданчика вийшов надто слабким, без особливих проблем для Недилька.

У підсумку закономірна нічия – 0:0. Безпрограшна серія підопічних Віктора Смигунова складає 4 матчі.

28 вересня 2012 року. Луцьк. Стадіон "Підшипник", 300 глядачів. + 22С. Першість молодіжних команд. 10-й тур

"Волинь" – "Таврія" – 0:0

"Волинь": Неділько, Рідний, Олія, Приндета, Задерецький, Коломієць (Коблюк, 82), Булига (Гребенюк, 59), Марковець, Щедрий, Савич (Хоменко, 46), Овонікоко .

"Таврія": Ситало, Саф'яник, Аксьонов, Даценко, Комлєв, Орловський, Ярчук, Габовда (Кошман, 73), Причиненко (Севодняєв, 56), Прихідний (Лях, 68), Мельник (Штогрін, 60).

Попередження: Коломієць, 17, Щедрий, 24 – Комлєв, 29, Штогрін, 76.