«Дніпро» вперше в історії виходить до 1/8 фіналу Ліги Європи

Добившись нічиєї в Греції, команда Маркевича продовжує боротьбу в єврокубках.

Дніпропетровський Дніпро пройшов у 1/8 фіналу Ліги Європи, домігшись потрібного результату у Греції у виїзному матчі проти Олімпіакосу.

Старт матчу очікувано краще вдався Олімпіакосу. Тривожний дзвіночок пролунав на 10-й хвилині, коли Митроглу з кількох метрів після прострілу з лівого флангу пробив у Бойка. Але вже за чотири хвилини той же Митроглу пішов від Чеберячка у штрафному майданчику Дніпра і пробив під Бойка, відкривши рахунок у матчі.

Але святкував Олімпіакос свій успіх недовго. На 22-й хвилині Ежидіо заробив штрафний на фланзі, Ротань подав, а Федецький з другої спроби відправив м'яч у сітку воріт, зрівнявши рахунок.

Забитий гол заспокоїв гравців Дніпра, а ось гравці Олімпіакоса навпаки опустили руки, адже їм тепер потрібно було забивати ще три голи. У результаті ще до перерви Коноплянка мав два реальні моменти, але з його ударами у ближній кут справлявся Роберто.

Якщо, виходячи на другий тайм, Олімпіакос ще й вірив у можливість відігратися, то їхні надії на 51-й хвилині поховав Міливоєвич, який у центрі поля в підкаті ззаду збив Матеуса і побачив перед собою червону картку.

Здобувши чисельну перевагу, Дніпро спокійно провів другий тайм за винятком останніх хвилин. Олімпіакос пішов забивати, щоб здобути хоча б перемоги в конкретному матчі, подав чотири кутові поспіль і в результаті заробив пенальті, який реалізував Домінгес.

Але буквально за дві хвилини Калинич поодинці втік із центру поля до воріт Домінгеса, обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота, знову зрівнявши рахунок.

У результаті нічия 2:2, яка виводить Дніпро вперше в історії команди до 1/8 фіналу Ліги Європи. Ні в цьому турнірі, ні в його попереднику Кубку UEFA дніпропетровська команда ще не доходила так далеко.

Жеребкування наступної стадії відбудеться у п'ятницю, 27 лютого, у Ньоні.

Олімпіакос – Дніпро 2:2

ЛЕ. 116 фіналу. "Олімпіакос" - "Дніпро" 2:2 (ВІДЕО голів)

Голи: Митроглу, 14, Домінгес, 90 (пен) – Федецький, 22, Калініч, 90+2