Чемпіонат Іспанії Барселона 2:0 Валенсія (Огляд матчу-відео)

Голы Суареса и Месси принесли Барселоне перемогла в матчі з Валенсіей Барселона виграла у Валенсії в матче 32-го тура іспанської Примеры. Встреча проходила в Барселоне на стадіоні Камп Ноу і завершилася з рахунком 2:0. На першій хвилині відзначився Луїс Суарес, результативною передачею відзначився Ліонель Мессі. На 10-й хвилині Валенсія могла сравняти счёток, але Даніель Парехо не реалізував пенальті. У компенсований час Мессі збільшив перевагу Барселони, забив 400-й гол за сине-гранатових в офіційних матчах. Після 32 турів чемпіонат Іспанії Барселона оновлює турнірну таблицю, яка має в активі 78 очок. Валенсія, набравша 65 балів, знаходиться на четвертій строчці. Іспанія - Примера. 32-й тур Барселона (Барселона) – Валенсия (Валенсия) – 2:0 Голи: Суарес, 1 (1:0); Мессі, 90+4 (2:0). Незабитые пенальти: нет – Парехо, 10. Предупреждения: Адріано Коррея, 27; Маскерано, 54; Ракитич, 77; Браво, 90+1 – Фуэго, 28; Орбан, 35; Отаменди, 66; Мустафи, 79.