Суперкубок Південної Америки з футболу взяв "Сантос"

Голи Неймара і Бруно Родріго принесли бразильському Сантосу перемогу у матчі-відповіді фіналу Суперкубка Південної Америки з футболу в протистоянні з чилійським Універсидадом де Чилі.

Зустріч, що відбулася на стадіоні Віла Белміро у Сантосі у четвер, 27 вересня, завершилася перемогою хоязів поля з рахунком 2:0. Зірковий форвард бразильців Неймар забив перший м'яч на 28-й хвилині, а в середині другого тайму Бруно Родріго (61-а) зміцнив лідерство своєї команди, встановивши остаточний рахунок.

У першій зустрічі між цими суперниками, яка відбулася 23 серпня на Національному стадіоні Чилі, команди глядачів не порадували голами. Таким чином, за підсумками двоматчевого протистояння Суперкубок завоював Сантос.

У турнірі беруть участь переможець передостаннього Кубка Лібертадорес та володар останнього Кубка континенту.

Сантос вперше у своїй історії здобув перемогу у Суперкубку.