Чемпіонат Англії: Школа української Прем'єр-ліги

Арсенал, попри солідну перевагу, програв Манчестер Юнайтед. Манчестер Сіті здобув вольову перемогу у грі проти Суонсі, Челсі без зайвих питань перекусив Вест Бромвіч, а Ліверпуль сенсаційно поступився Крістал Пелас.

Ми давно так сильно не грали проти МЮ. Арсенал домінував 80% ігрового часу, - сердився після гри наставник канонірів Арсен Венгер. – Усьому винні наші помилки в обороні, захисники діяли просто наївно. Французького тренера залишається лише шкодувати: справді, якщо команда завдала за матч 23 удару, навряд чи вона заслужила на поразку. Основні події зустрічі розгорнулися у другому таймі. Перший удар Манчестер Юнайтед у ворота завершився голом, точніше – автоголом – Кірана Гіббза, який до того ж змушений був залишити поле через травму. Ближче до завершення поєдинку МЮ підловив Арсенал на контратаці, коли класний пас Анхеля Ді Марії дозволив Вейну Руні вийти віч-на-віч із воротарем. Пізній гол каноніра Олів'є Жиру вже нічого змінити не міг.

Пауза на ігри збірних пішла на користь Манчестер Сіті. Серію невдалих матчів у чемпіонаті городяни перервали вольовою перемогою над Суонсі. У складі валлійців відзначився івуарійський форвард Вільфрід Боні, який з лебедями підписав новий контракт. За МС забив Стефан Йоветич, який не забивав у чемпіонаті з 25 серпня: чорногорець замкнув класичний фланговий простріл Хесуса Наваса. Принесли ж перемогу городянам два колишні гравці української Прем'єр-ліги. Фернандіньо красивим пасом п'ятою вивів на результативне побачення Яя Туре.

Челсі підсумок поєдинку з Вест Бромвічем вирішив ще в першому таймі. Ще в рівних складах Дієго Коста красиво, прийнявши пас на груди, вивів аристократів уперед. Незабаром остаточно вбив інтригу Еден Азар – бельгієць відгукнувся на фланговий простріл. А коли футболіст дроздів Клаудіо Якоб отримав червону картку за фол проти Дієго Кости, на другий тайм можна було не виходити. Часом перевага Челсі у володінні м'ячем сягала майже 80%, але кровожерливо терзати суперника підопічні Моуріньо не стали. Ось такою вийшла 350-та суха перемога Челсі в історії АПЛ.

Гарний Евертон зумів перервати 5-матчеву серію без поразок Вест Хема. Вирішальний гол у ворота молотобійців на рахунку 33-річного півзахисника Леона Османа. Таким чином екс-футболіст збірної Англії відзначив 400-й поєдинок у футболці Евертона.

Немислимі речі творить Ньюкасл Алана Пардью. Після провального старту сезону та масових акцій протесту із закликами звільнити наставника, сороки перемогли вже у 5-му матчі поспіль із різницею м'ячів 7:1. Ренесанс Пардью дозволив Ньюкаслу злетіти із зони вильоту до зони єврокубків.