Ігор Лінник: Поки що граємо на трієчку. Виручають атака та суперворотар

Відомий журналіст і футбольний аналітик Ігор Лінник поділився своїми враженнями від матчу 2-го туру групового етапу Євро-2020 Україна — Північна Македонія 2:1, що відбувся вчора в Бухаресті.

Перемога над Македонією — це добре! Але відсутність контролю за перебігом гри в такому матчі – це погано! І там, і там — без слова дуже збірна України мала безліч шансів закрити цей матч ще в першому таймі, але за рахунку 2:0, як це буває у нас, настала розхлябаність.

У другому таймі знову ж таки самі вручили супернику шанс на порятунок. поки що нижче свого рівня на Євро-2020 грають Миколенко та Караваєв, Зінченко та Малиновський. Є питання до Матвієнка і вже до Бесєдіна, не кажучи вже про Марлоса...

Героїв поки що у збірній України троє — Бущан, Ярмоленко та Яремчук. якби не вони, навіть не знаю, що було б... Команда не збалансована. Грає із перепадами. Оборона припускає грубі помилки. Середина поля тиску не створює, чужого тиску не тримає. Атака, як не дивно, рятує. І, як ми вже погодилися, суперворотар! Поки що граємо на трієчку!!!, — написав Лінник на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.